Kombinovaná chladnička, LORD L1 2.GN, Výška: 143cm
Chladničky LORD – Spolehlivé uchovávání vašich potravin
Objevte široký výběr moderních chladniček LORD, které se postarají o čerstvost a dlouhou trvanlivost vašich potravin. Díky preciznímu zpracování, nízké spotřebě energie a praktickým funkcím se chladničky LORD stanou nenahraditelnou součástí každé domácnosti.
Prodloužená záruka zdarma na 5 let. Více na stránce https://jistota.lord.eu/
Kombinovaná chladnička, Výška: 143 cm, Spotřeba el. energie: 172 kWh/rok, Užitný objem celkem: 206 l, Užitný objem chladící části: 169 l, Užitný objem mrazící části: 37 l, Hlučnost: 40 dB(A)re 1 pW, Klimatická třída: N-ST (+16°C až +38°C), Způsob ovládání: mechanické, automatické odmrazování - chladnička, ruční odmrazování - mraznička, Integrovaná madla, Barva: bílá
| Typ | volně stojící |
|---|---|
| Výška | 143 cm |
| Šířka | 55,4 cm |
| Hloubka | 55,5 cm |
| Energetická třída | E |
| Displej | ne |
| Hlučnost | 40 dB |
| Třída hlučnosti | C |
| Klimatická třída | N-ST ( 16 °C až 38 °C) |
| Spotřeba el. energie za rok | 172 kWh |
| Spotřeba energie za 24h | 0,47 kWh |
| Objem | 206 l |
| Objem chladicí části | 169 l |
| Objem mrazicí části | 37 l |
| Dětská pojistka | ne |
| Osvětlení chladicí části | ano |
| Počet polic chladicí části | 4 |
| Materiál poliček chladicí části | sklo |
| Počet dveřních poliček | 3 |
| Počet výškově nastavitelných polic | 3 |
| Počet polic mrazicí části | 1 |
| Polička na lahve | ne |
| Madlo | integrované |
| Počet kompresorů | 1 |
| Doba skladování při výpadku | 13,5 hodiny |
| Systém chlazení -chladnička | statický |
| Systém chlazení -mraznička | statický |
| Rychlé zchlazení | ne |
| Rychlé zmrazení | ne |
| Ukazatel teploty | ne |
| Umístění ovládání | uvnitř |
| Umístění mrazničky | nahoře |
| Umístění pantů dveří | vpravo (lze zaměnit) |
| Chladivo | R600a - isobutan |
| Zmrazovací kapacita za 24h | 2,4 kg |
| Způsob odmrazovaní chladicí části | automatický |
| Způsob odmrazovani mrazící části | manuální |
| Způsob ovládaní | mechanické |
| Způsob umístění | volně stojící |
| Napětí | 220 - 240V |
| Frekvence | 50 Hz |
Kombinovaná chladnička LORD L1
LORD L1 je kombinovaná chladnička vhodná do každého interiéru. Díky úsporným rozměrům hloubka jen 55 cm představuje ideální řešení v prostorově omezených místnostech.
Chladicí část o objemu 169 l je rozdělena pomocí 4 skleněných polic a ve spodní části se nachází transparentní box na ovoce a zeleninu.
Ve dveřích jsou další přihrádky pro drobnější potraviny, ale klidně do nich umístíte i láhve.
Ve vrchní části se nachází menší mrazák s kapacitou 37 l, jež dokáže zamrazit 2,4 kg potravin za 24 hodin, které udrží ve zmrzlém stavu 13,5 hodin po dobu případného výpadku proudu.
Ovládání teploty je realizováno pomocí mechanického otočného voliče, jistě oceníte i automatické odmrazování chladicí části a osvětlení pro perfektní přehled o obsahu.
Prodloužená záruka na 5 let je uvedena přímo na záručním listu a není potřeba žádná dodatečná registrace.
Související produkty