Kombinovaná chladnička LORD C7 5.GN Třída C, NoFrost
Chladničky LORD – Spolehlivé uchovávání vašich potravin
Objevte široký výběr moderních chladniček LORD, které se postarají o čerstvost a dlouhou trvanlivost vašich potravin. Díky preciznímu zpracování, nízké spotřebě energie a praktickým funkcím se chladničky LORD stanou nenahraditelnou součástí každé domácnosti.
Prodloužená záruka zdarma na 5 let. Více na stránce https://jistota.lord.eu/
Kombinovaná chladnička, Výška: 200,5 cm, Spotřeba el. energie: 168 kWh/rok, Objem celkem: 377 l, Objem chladicí části: 264 l, Objem mrazící části: 113 l, Hlučnost: 39 dB(A) re 1 pW, Klimatická třida: SN-T (+10°C až +43°C), Automatické odmrazování NoFrost, BLDC invertor kompresor, Integrovaná madla, Barva dveří: bílá, Barva boků: bílá
Parametry
| Typ | volně stojící |
|---|---|
| Výška | 200,5 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Hloubka | 67,5 cm |
| Energetická třída | C |
| Displej | ano |
| Hlučnost | 39 dB |
| Klimatická třída | SN-T ( 10 °C až 43 °C) |
| Spotřeba el. energie za rok | 168 kWh |
| Spotřeba energie za 24h | 0,64 kWh |
| Objem | 377 l |
| Objem chladicí části | 264 l |
| Objem mrazicí části | 113 l |
| Funkce holiday/dovolená | ano |
| Dětská pojistka | ano |
| Osvětlení chladicí části | LED |
| Počet chladicích okruhů | 2 |
| Počet polic chladicí části | 4 |
| Materiál poliček chladicí části | bezpečnostní sklo |
| Počet dveřních poliček | 4 |
| Počet výškově nastavitelných polic | 3 |
| Počet zásuvek mrazicí části | 3 |
| Polička na lahve | ne |
| Metal-cooling | ano |
| Počet kompresorů | 1 |
| Doba skladování při výpadku | 13,5 hodiny |
| Systém chlazení -chladnička | dynamický |
| Systém chlazení -mraznička | dynamický |
| Rychlé zchlazení | ano |
| Rychlé zmrazení | ano |
| Ukazatel teploty | digitální zobrazení teploty |
| Umístění ovládání | na dveřích |
| Umístění mrazničky | dole |
| Umístění pantů dveří | vpravo (lze zaměnit) |
| Chladivo | R600a - isobutan |
| Zásuvka pro maso a ryby | 1 |
| Zmrazovací kapacita za 24h | 10 kg |
| Způsob odmrazovaní chladicí části | NoFrost |
| Způsob odmrazovani mrazící části | NoFrost |
| Způsob ovládaní | dotykové |
| Frekvence | 50 Hz |
| Napětí | 220 - 240V |
LORD C7 – Kombinovaná chladnička s dlouhou životností a maximálním komfortem
Hledáte chladničku, která vás nebude omezovat prostorem, nabídne nejmodernější funkce a vydrží roky? Kombinovaná chladnička LORD C7 toho umí ještě mnohem více. Tento volně stojící model spojuje eleganci a funkčnost v promyšleném designu. Díky úspornému invertorovému BLDC kompresoru a vakuové izolaci dosahuje energetické třídy C při zachování špičkového výkonu.
Systém Multi-Flow Air Tower, automatické odmrazování NoFrost a speciální chladicí zóny zajišťují, že čerstvost, chuť i výživové hodnoty potravin zůstanou zachovány po maximální dobu. Ovládání zajišťuje dotykový panel a promyšlený systém funkcí s několika režimy pro úsporu energie a provoz za jakékoliv situace. S hlučností pouhých 39 dB se chladnička LORD C7 hodí i do otevřených kuchyňských prostor, aniž by vás rušila.
To není vše – přinášíme vám i další důvody, proč zvolit právě spotřebiče LORD s německou kvalitou. K chladničce LORD C7 získáte nejen špičkové funkce a 5letou záruku, ale také prémiovou dopravu zdarma až domů a odvoz starého spotřebiče včetně ekologické likvidace. Prohlédněte si všechny benefity, které s nákupem chladničky LORD C7 získáte.
Klíčové vlastnosti chladničky LORD C7
BLDC kompresor se postará o tichý provoz
Vakuová izolace pro efektivní a úsporné chlazení
Prostor, který se přizpůsobí vašim potřebám
Dokonalá cirkulace vzduchu – Multi-Flow Air Tower
NoFrost technologie pro mrazení bez starostí
Praktické funkce pro každý den
Sofistikovaný design a intuitivní ovládání LORD C7
BLDC kompresor se postará o tichý provoz
Bezproblémový provoz a kvalitní komponenty jsou naší prioritou. I proto je srdce chladničky LORD C7 invertorový BLDC kompresor. Zajišťuje plynulý, tichý a úsporný provoz. Rovněž má výrazně nižší spotřebu energie než běžné kompresory. V kombinaci s odolnými materiály a důrazem na inovativnost LORD technologií zajišťuje dlouhou životnost celého spotřebiče.
Vakuová izolace pro efektivní a úsporné chlazení
Staráme se o váš komfort i využití energie. Precizní funkčnost BLDC invertorového kompresoru proto podporuje také vakuová izolace. Ta zajišťuje nejen udržování stabilní teploty uvnitř chladničky, ale také úsporný provoz bez zbytečných energetických úniků. Chladnička LORD C7 tak disponuje energetickým štítkem C.
Prostor, který se vám přizpůsobí
Už žádné kompromisy. Přizpůsobte si prostor chladničky podle vašich potřeb a požadavků. V chladicí části najdete 4 police z bezpečnostního skla, z toho 3 výškově nastavitelné. Dále jsou zde 4 dveřní přihrádky pro přehledné uložení nápojů, vajec a menších potravin.
Speciální Fresh a Cold 0 °C zóna pro udržení čerstvosti potravin
V LORD víme, jak zásadní jsou optimální podmínky pro chlazení jednotlivých druhů potravin. Chladicí část jsme proto rozdělili do několika teplotních zón. Kombinovaná chladnička LORD C7 tak nabízí důmyslný systém uspořádání zahrnující:
Přihrádky Fresh Zone pro zeleninu a ovoce, které se postarají o udržení optimální vlhkosti.
Přihrádky Cold 0 °C určené pro uchování masa či ryb. Tyto zóny se postarají o zachování čerstvosti, struktury i chuti a optimální podmínky skladování potravin vyžadujících specifickou teplotu.
Dokonalá cirkulace vzduchu s Multi-Flow Air Tower
Inovativní přístup je nám vlastní. Ani cirkulaci vzduchu v chladničce LORD C7 jsme tak nenechali náhodě. Systém Multi-Flow Air Tower zajišťuje optimální proudění a rozložení teploty. Každá police, zásuvka i roh chladničky jsou chlazeny rovnoměrně – nemusíte se tak obávat, že některé potraviny budou vychlazeny příliš, zatímco jiné téměř vůbec.
Technologie Metal cooling se pak postará o rovnoměrnou teplotu v chladícím prostoru a urychleně vrátí po otevření dveří tu správnou teplotu pro maximální životnost potravin.
NoFrost pro mrazení bez starostí
Neplýtvejte svou energii na zbytečnosti. Čas strávený nekonečným odmrazováním a čištěním je s kombinovanou chladničkou LORD C7 minulostí. Mrazicí část je vybavena funkcí automatického odmrazování NoFrost, která vše zařídí za vás. Už žádné ruční rozmrazování ani práce navíc. Mrazák o objemu 113 l dále nabízí tři prostorné zásuvky a mimořádně rychlou zmrazovací kapacitu 10 kg za 24 hodin. V případě výpadku proudu navíc uchová potraviny v bezpečné teplotě až 13,5 hodiny.
Praktické funkce, které oceníte každý den
Rychlé chlazení a mrazení – ideální při uložení většího nákupu nebo potravin, které vyžadují okamžité zchlazení.
Holiday – jedete na dovolenou? Tento úsporný režim se o obsah chladničky postará během delší nepřítomnosti.
Eco – režim zajistí ještě nižší spotřebu energie.
Fresh – funkce se postará o prodloužení čerstvosti potravin.
Dětská pojistka – zablokuje ovládání chladničky proti nechtěným změnám.
Alarm otevřených dveří – upozorní vás, pokud dveře zůstanou pootevřené. Tím se předejde nechtěnému kolísání teploty uvnitř chladničky a zachování kvality chlazení.
Sofistikovaný design a intuitivní ovládání LORD C7
Elegantní bílé provedení vás osloví, ať už jste milovníkem čistého designu, anebo moderní praktičnosti. Bílé jsou také boky chladničky. V horní části dveří chladničky najdete dotykový ovládací panel, díky němuž budete mít vždy přehled.
Související produkty