Kombinovaná chladnička, LORD C24 Výška: 144 cm
Chladničky LORD – Spolehlivé uchovávání vašich potravin
Objevte široký výběr moderních chladniček LORD, které se postarají o čerstvost a dlouhou trvanlivost vašich potravin. Díky preciznímu zpracování, nízké spotřebě energie a praktickým funkcím se chladničky LORD stanou nenahraditelnou součástí každé domácnosti.
Prodloužená záruka zdarma na 5 let. Více na stránce https://jistota.lord.eu/
Kombinovaná chladnička, Výška: 144 cm, Spotřeba el. energie: 191 kWh/rok, Objem celkem: 205 l, Objem chladící části: 153 l, Objem mrazící části: 52 l, Hlučnost: 39 dB(A) re 1 pW, Klimatická třída: N-ST (+16°C až +38°C), Automatické odmrazování - chladnička, Ruční odmrazování LowFrost - mraznička, Integrovaná madla, Barva: bílá, Rozměry: 144,0 x 54,0 x 55,0 cm
Parametry
| Typ | volně stojící |
|---|---|
| Výška | 144 cm |
| Šířka | 54 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Energetická třída | E |
| Displej | ne |
| Hlučnost | 39 dB |
| Třída hlučnosti | C |
| Klimatická třída | N-ST ( 16 °C až 38 °C) |
| Spotřeba el. energie za rok | 191 kWh |
| Spotřeba energie za 24h | 0,52 kWh |
| Objem | 205 l |
| Objem chladicí části | 153 l |
| Objem mrazicí části | 52 l |
| Osvětlení chladicí části | LED |
| Počet polic chladicí části | 3 |
| Materiál poliček chladicí části | bezpečnostní sklo |
| Počet dveřních poliček | 2 |
| Počet zásuvek mrazicí části | 2 |
| Polička na lahve | ne |
| Madlo | integrované |
| Metal-cooling | ne |
| Počet kompresorů | 1 |
| Doba skladování při výpadku | 9 hodin |
| Systém chlazení -chladnička | statický |
| Systém chlazení -mraznička | statický |
| Rychlé zchlazení | ano |
| Rychlé zmrazení | ne |
| Ukazatel teploty | ne |
| Umístění ovládání | uvnitř |
| Umístění mrazničky | dole |
| Umístění pantů dveří | vpravo (lze zaměnit) |
| Chladivo | R600a - isobutan |
| Zmrazovací kapacita za 24h | 2,4 kg |
| Způsob odmrazovaní chladicí části | automatický |
| Způsob odmrazovani mrazící části | manuální |
| Způsob ovládaní | dotykové |
| Napětí | 220 - 240V |
| Frekvence | 50 Hz |
Kombinovaná chladnička LORD C24
Volně stojící chladnička LORD C24 v bílé barvě se se svou spotřebou 191 kWh za rok řadí do úsporné energetické třídy E.
Kombinovaná chladnička C24 je díky svým malým rozměrům ideální pro domácnosti s méně členy, kdy potěší hlavně umístěním mrazničky v dolní části a jeho vybavením klasickými zásuvkami. Hledáte spíše chladničku s mrazničkou v horní části, bez zásuvek? Podívejte se na naši LORD L1.
Nahraďte lednici o šířce 55 cm novou LORD C24
C24 je ideálním spotřebičem, pokud chcete nahradit chladničku staršího typu o šířce 55 cm, ale nechce se vám kvůli tomu upravovat celou kuchyň. Díky rozměrům 144,0 cm x 54,0 cm x 55 cm se stává ideálním kandidátem.
Co LORD C24 nabízí?
Chladicí část LORD C24 o objemu 153 litrů nabízí funkci automatického odmrazování. Potraviny můžete umístit do celkem tří polic z bezpečnostního skla. Ve dveřích chladničky najdete dvě police. Pro ovoce a zeleninu je C24 vybavena zásuvkou. Mrazicí část o objemu 52 litrů je vybavena funkcí LowFrost, takže se nemusí tak často ručně odmrazovat. Zmrazovací kapacita mrazáku je 2,4 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu se doba skladování pohybuje okolo 9 hodin.