Vačkový spínač 10A v krytu 4G10-10-PK
Napětí: 690 V
Proud: 10 A
Počet pólů: 3
Max. průřez vodičů: 2,5 mm2
Vstup/výstup: 4x Pg11
Max. výkon motoru: 1x 230 V: 1,7 kW, 3x 400 V: 5 kW
Krytí: IP 55
Pracovní teplota: -25 °C až +55 °C
Rozměry: 82 x 64 x 64 mm
Související produkty
Napájecí zdroj EA1030 30W-12V