Reverzační vačkový spínač 16A v krytu 4G16-11-PK
Napětí: 690 V
Proud: 16 A
Počet pólů: 3
Max. průřez vodičů: 4 mm2
Vstup/výstup: 4x M20
Max. výkon motoru: 1x 230 V: 2,6 kW, 3x 400 V: 8 kW
Krytí: IP 55
Pracovní teplota: -25 °C až +55 °C
Rozměry: 130 x 86 x 86 mm