Kombinovaná chladnička, LORD R12 2.GN Výška: 123,5 cm
Chladničky LORD – Spolehlivé uchovávání vašich potravin
Objevte široký výběr moderních chladniček LORD, které se postarají o čerstvost a dlouhou trvanlivost vašich potravin. Díky preciznímu zpracování, nízké spotřebě energie a praktickým funkcím se chladničky LORD stanou nenahraditelnou součástí každé domácnosti.
Prodloužená záruka zdarma na 5 let. Více na stránce https://jistota.lord.eu/
Kombinovaná chladnička, Výška: 123,5 cm, Spotřeba el. energie: 143 kWh/rok kWh/rok, Užitný objem celkem: 190 l, Užitný objem chladící části: 176 l, Užitný objem mrazící části: 14 l, Hlučnost: 39 dB(A)re 1 pW, Klimatická třída: N-ST (+16°C až +38°C), Způsob ovládání: tlačítka, automatické odmrazování - chladnička, ruční odmrazování - mraznička, Integrovaná madla, Barva: bílá, 123,5 x 55,0 x 57,0 cm
Parametry
| Typ | volně stojící |
|---|---|
| Výška | 123,5 cm |
| Šířka | 55 cm |
| Hloubka | 57 cm |
| Energetická třída | E |
| Displej | ne |
| Hlučnost | 39 dB |
| Třída hlučnosti | C |
| Klimatická třída | N-ST ( 16 °C až 38 °C) |
| Spotřeba el. energie za rok | 143 kWh |
| Spotřeba energie za 24h | 0,39 kWh |
| Objem | 190 l |
| Objem chladicí části | 176 l |
| Objem mrazicí části | 14 l |
| Osvětlení chladicí části | LED |
| Počet polic chladicí části | 4 |
| Materiál poliček chladicí části | bezpečnostní sklo |
| Počet dveřních poliček | 3 |
| Počet výškově nastavitelných polic | 3 |
| Polička na lahve | ne |
| Madlo | ergonomické |
| Počet kompresorů | 1 |
| Doba skladování při výpadku | 6,5 hodiny |
| Systém chlazení -chladnička | statický |
| Systém chlazení -mraznička | statický |
| Ukazatel teploty | ne |
| Umístění ovládání | uvnitř |
| Umístění mrazničky | uvnitř |
| Umístění pantů dveří | vpravo (lze zaměnit) |
| Chladivo | R600a - isobutan |
| Zmrazovací kapacita za 24h | 2 kg |
| Způsob odmrazovaní chladicí části | automatický |
| Způsob odmrazovani mrazící části | manuální |
| Způsob ovládaní | tlačítka |
| Napětí | 220 - 240V |
| Frekvence | 50 Hz |
Kombinovaná chladnička LORD R12
Vybavte vaši domácnost chladničkou LORD R12 v energetické třídě E (do 30. 6. 2021 odpovídalo zhruba třídě A++ ) v bílém provedení.
Potěší i svými mnohými přednostmi. Mezi ty základní patří velký vnitřní prostor 190 litrů, kdy chladnička je 176 l a mrazák 14 l. Během jednoho roku spotřebuje lednice 143 kWh elektrické energie.
Sháníte-li tedy lednici s mrazákem s velkým úložným prostorem, který je díky funkci automatického odmrazování u chladničky zcela zproštěn o nutnost často odmrazovat.
Přítomnost vnitřního LED osvětlení vám zaručí vždy dokonalý přehled nad uloženými potravinami. Skvělým faktem je i možnost volby směru otevírání dvířek. Uložit přehledně velký nákup může být problém. V chladničce LORD R12 však máte možnost uspořádání polic, jak zrovna potřebujete.