Kombinovaná chladnička, LORD C22 Výška: 180 cm, šířka 55cm
Chladničky LORD – Spolehlivé uchovávání vašich potravin
Objevte široký výběr moderních chladniček LORD, které se postarají o čerstvost a dlouhou trvanlivost vašich potravin. Díky preciznímu zpracování, nízké spotřebě energie a praktickým funkcím se chladničky LORD stanou nenahraditelnou součástí každé domácnosti.
Prodloužená záruka zdarma na 5 let. Více na stránce https://jistota.lord.eu/
Kombinovaná chladnička, Výška: 180 cm, Spotřeba el. energie: 220 kWh/rok, Objem celkem: 253 l, Objem chladicí části: 182 l, Objem mrazící části: 71 l, Hlučnost: 40 dB(A) re 1 pW, Klimatická třida: N-ST (+16°C až +38°C), Mechanické ovládání teploty, Automatické odmrazování NoFrost, Integrovaná madla,
Barva dveří: nerezový vzhled, Barva boků: šedá,
Rozměry: 180 x 54 x 60 cm
Parametry
| Typ | volně stojící |
|---|---|
| Výška | 180 cm |
| Šířka | 54 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Energetická třída | E |
| Displej | ne |
| Hlučnost | 40 dB |
| Třída hlučnosti | C |
| Klimatická třída | N-ST ( 16 °C až 38 °C) |
| Spotřeba el. energie za rok | 220 kWh |
| Spotřeba energie za 24h | 0,60 kWh |
| Objem | 253 l |
| Objem chladicí části | 182 l |
| Objem mrazicí části | 71 l |
| Osvětlení chladicí části | LED |
| Počet chladicích okruhů | 2 |
| Počet polic chladicí části | 3 |
| Materiál poliček chladicí části | bezpečnostní sklo |
| Počet dveřních poliček | 3 |
| Počet zásuvek mrazicí části | 3 |
| Polička na lahve | ano |
| Madlo | integrované |
| Metal-cooling | ne |
| Počet kompresorů | 1 |
| Doba skladování při výpadku | 9,5 hodiny |
| Systém chlazení -chladnička | dynamický |
| Systém chlazení -mraznička | dynamický |
| Rychlé zchlazení | ne |
| Rychlé zmrazení | ne |
| Ukazatel teploty | ne |
| Umístění ovládání | uvnitř |
| Umístění mrazničky | dole |
| Umístění pantů dveří | vpravo (lze zaměnit) |
| Chladivo | R600a - isobutan |
| Zmrazovací kapacita za 24h | 3,2 kg |
| Způsob odmrazovaní chladicí části | automatický |
| Způsob odmrazovani mrazící části | automatický |
| Způsob ovládaní | mechanické |
| Napětí | 220 - 240V |
| Frekvence | 50 Hz |
Kombinovaná chladnička LORD C23
Volně stojící chladnička LORD C23 v bílé barvě se se svou spotřebou 220 kWh za rok řadí do úsporné energetické třídy E (do 30. 6. 2021 odpovídalo zhruba třídě A++ ).
Nahraďte lednici o šířce 55cm novou LORD C23
C23 je ideálním spotřebičem, pokud chcete nahradit chladničku staršího typu o šířce 55 cm, ale nechce se vám kvůli tomu upravovat celou kuchyň. Díky rozměrům 180,0 cm x 54,0 cm x 60 cm se stává ideálním kandidátem.
Co LORD C23 umí?
Samozřejmostí je automatické odmrazování NoFrost s rovnoměrnou cirkulací vzduchu díky Multiairflow Tower. Chladicí část LORD C23, která nabízí funkci NoFrost, je rozčleněna na několik zón. Potraviny můžete umístit do celkem tří polic z bezpečnostního skla. Ve dveřích chladničky najdete celkem tři police. Pro ovoce a zeleniny je C23 vybavena zásuvkou s Fresh zónou. Mrazicí část nabízí funkci automatického odmrazování NoFrost.
Zmrazovací kapacita mrazáku je 3,2 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu se doba skladování pohybuje okolo 9,5 hodiny.