O nás

 Provozovatel elektronického obchodního domu na adrese http://www.teichmanovi.cz
je:
 

Elektro Teichmanovi s.r.o.
Rooseveltova 1428
Dvůr Králové nad Labem
54401
Tel. 499 62 14 01
Ičo: 05164265
Dič: CZ05164265
eshop elektro www.teichmanovi.cz

 
 Firma Elektro Teichmanovi vznikla v roce 1991. Jedná se o rodinnou firmu, zaměřenou na prodej elektroniky, domácích spotřebičů, náhradních dílů a elektroinstalačního materiálu.


 • Větší zásilky vám samozřejmě rozvezeme v okolí Dvora Králové nad Labem zdarma.

 
 

  Otevírací doba na kamenném obchodě Po - Pá 8.00 - 17.00 * So 8.00 - 11.30
  Tel: 499 62 14 01            e-mail: elektro@teichman
  ovi.cz


Adresa:
Elektro Teichmanovi
Rooseveltova 1428
Dvůr Králové nad Labem
54401 
e-mail: elektro@teichmanovi.cz

   

  tel: 499 62 14 01


V našem internetovém a kamenném obchodě Vám nabízíme pečlivě vybraný sortiment toho nejlepšího z domácích spotřebičů, elektroniky a dalšího zboží s rozvozem až do domu po celé ČR. Nabízíme vám komfortní dopravu a řadu přidaných služeb. Prodáváme chladničky, myčky, pračky, sporáky, mikrovlnky, vestavné spotřebiče, TV, DVD přístroje, MP3, videa, kamery, fotoaparáty, stroje a nářadí pro dům a zahradu. Za dobu působení na trhu zde nakoupily již tisíce zákazníků. Jistotou je u nás vždy kvalitní značkové zboží za rozumnou cenu a dodání zboží v nejkratších možných termínech.

Dále u nás můžete nakoupit akční výrobky z akčních letáku (Berry, Oáza, Proton...). Dále nabízíme: Kompletní SKYLINK servis včetně předplácení programů, odblokování karet a nahrávání nového SW. PRODEJ A MONTÁŽ NALADĚNÝCH FULL HD SATELITNÍCH PŘIJÍMAČŮ ZA NEJLEPŠÍ SCENY. PODPORA A FORMÁTOVÁNÍ SKYLINK KARET A PŘELAĎOVÁNÍ PŘIJÍMAČŮ VČETNĚ PŘEDPLÁCENÍ PROGRAMŮ. Potřebujete konkrétní výrobek? Rádi vám uděláme nabídku. NEJLEPŠÍ CENY SPOTŘEBIČŮ ŠITÉ NA MÍRU.

Přejeme vám příjemný nákup.

 
 
Ke každému výrobku Vám poskytneme maximální možné množství informací. K nabízeným výrobkům Vám budeme doporučovat nejen doplňkové příslušenství, ale také další pečlivě vybírané produkty, se kterými je vhodné kombinovat Vámi vybraný produkt a tak Vám přinést ještě větší užitek z nakupování v našich obchodech. To vše za velmi zajímavé ceny.
Naším cílem je usnadnit zákazníkovi orientaci při nákupu. Poskytnout mu odborné rady při výběru z široké škály nabízeného zboží. A především uspořit zákazníkovi čas vybudováním profesionálního nákupního prostředí a kvalifikovaného poradenství.

Nákup u nás je zcela bezpečný:

 • námi nabízené výrobky jsou nové, originál zabalené, na všechny je poskytována plná záruka výrobcem (potvrzený záruční list dostáváte, buď ihned spolu s výrobkem na naší provozovně při osobním odběru, nebo pokud je uvnitř zásilky nám ho zašlete a my Vám ho potvrzený zašleme zpět) a v případě poruchy můžete využít kompletní záruční síť jednotlivých značek, případně zboží reklamovat přímo u nás,
 • zboží si můžete při doručení prohlédnout a zkontrolovat ještě před jeho převzetím a uhrazením kupní ceny
 • chráníme Vaše osobní údaje – požadujeme pouze ty, které jsou nutné k doručení zboží a neposkytujeme je třetím stranám.