Tlačítkový telefon ALIGATOR D950 Dual sim
Tlačítkový telefon vyšší třídy. Obrovský 3,5" displej a ultratenké kovové tělo. Nadstandardní výbava a luxusní vzhled. Dálková správa a SOS funkce.
Při nákupu na prodejně vám zdarma přehodíme SIM kartu, provedeme přenos kontaktů a nastavíme telefon podle vašeho přání.
Parametry
| Displej: | Typ: Barevný TFT Rozměry:3.5“ Rozlišení: 320 x 480 bodů |
| Rozměry a hmotnost: | Výška: 152 mm Šířka: 64 mm Hloubka: 10.8 mm Hmotnost: 129 g |
| Dostupné barvy: | Stříbrná, Zlatá, Antracitově šedá |
| Baterie a výdrž: | Typ: Li-Ion 2000 mAh Výdrž v pohotovostním režimu: až 7 dnů *) Výdrž při hovoru: až 6 hodin*) |
| Paměť: | Paměť kontaktů v telefonu: 1000 Paměť na SMS: 1000 Paměť na odeslané SMS: Ano |
| Funkce: | SOS Funkce: Ano SOS Locator: Ano SOS SMS: Ano Budík: Ano Kalkulačka: Ano FM rádio: Ano Fotoaparát: Ano (2 Mpix s interpolací, VGA snímač) SIM toolkit: Ano Foto kontakty: Ano Hry: Ano Bluetooth: Ano (2.1) Svítilna: Ano Automatické nastavení přesného času: Ano Přehrávač hudby, videa, záznamník a další Dálková správa telefonu (kontakty, připomínky, poloha a stav telefonu) |
| Vyzvánění: | Počet melodií: 8 Podpora vlastní melodie: Ano Vibrace: Ano |
| Vysílací frekvence: | 850/900/1800/1900 MHz |
| Konektory a připojení: | Nabíjení a data: USB-C Sluchátka s handsfree: Jack 3,5 |
| Typ SIM karet: | 2x Normální SIM |
| Podpora paměťové karty: | micro SD/XC, až 512 GB |
| Jazyky: | CZ - SK - EN - DE - RU - UKR - PL - FR - HU |
| Obsah balení: | Telefon Aligator D950 Baterie Nabíječka Návod k použití |
| SAR | SAR Body(10g) W/kg: SAR Head(10g) W/kg: |

Aligator D950
Tlačítkový telefon vyšší třídy.
Obrovský 3,5" displej a ultratenké kovové tělo.Nadstandardní výbava a luxusní vzhled.Dálková správa a SOS funkce.
Stvořen pro pohodlí a styl
Elegantní a přitom snadno ovladatelný telefon pro každodenní používání. Stylový, praktický a funkční.


Vyladěné menu a skvělé nové funkce
Obrázkové menu, dobře čitelné písmo, kalendář s připomínkami, multimediální zprávy MMS, kalkulačka, přehrávač a spousta dalších oblíbených funkcí.
Nechybí samozřejmě ani SOS locator, který umožňuje stiskem jednoho tlačítka aktivovat nouzové volání a odeslat polohu telefonu v mapě.
Dálková správa telefonu
Přidávejte kontakty a připomínky do kalendáře pomocí SMS zprávy!
Pomocí SMS lze do D950 na dálku přidávat nové kontakty, připomínky do kalendáře, ale také vyžádat polohu a stav telefonu.


Exkluzívní design
Tenké kovové tělo
Klasická koncepce ovládání tlačítky, s obřím 3.5" displejem a skvělým zobrazením. Pohodlná klávesnice s oddělenými tlačítky. Vše co potřebujete pro pohodlné telefonování je dostupné jedním prstem na čtyř-směrovém tlačítku (joysticku).
Styl, který nikdy nezevšední
Zlatou, stříbrnou nebo kovově antracitovou? Tři barevné odstíny kvalitně zpracovaného kovového těla propůjčují D950 neotřelý a luxusní vzhled.

*) Skutečná výdrž telefonu je závislá na okolních vysílacích podmínkách a dalších vlivech okolí a může se od uváděných maximálních hodnot výrazně lišit.
Související produkty