Tlačítkový telefon Aligator A830 Senior
Při nákupu na prodejně vám zdarma přehodíme SIM kartu, provedeme přenos kontaktů a nastavíme telefon podle vašeho přání.
Aligator A830 Senior
Moderní telefon pro seniory s dálkovou správou
Velký displej 3.5", SOS funkce, nabíjecí stojánek, ovládání na dálku pomocí SMS.
Obrovský displej 3.5" pro lepší přehlednost
Pohodlné ovládání pomocí velké klávesnice
Ovládání je příjemné a intuitivní. Díky obrázkovému menu je snadno pochopitelné i pro začátečníky. Velký displej a velká tlačítka s vystupujícím potiskem zajišťují snadnou a pohodlnou práci s telefonem dokonce i pro uživatele se slabším zrakem a sníženou pohyblivostí prstů.


SOS locator
a přivolání pomoci stiskem SOS tlačítka.
Díky funkci SOS locator stačí přidržet SOS tlačítko na zadní straně telefonu a Vašim blízkým se odešle SMS zpráva s polohou a zároveň jim telefon automaticky zavolá. Na cílových telefonech se tato zpráva zobrazí i s odkazem na pozici v mapě.
Dálková správa telefonu
Přidávejte kontakty a připomínky do kalendáře pomocí SMS zprávy!
A830 umožňuje, aby uživateli jeho blízcí pomáhali i na dálku. Pomocí SMS lze přidávat nové kontakty, připomínky do kalendáře, ale také vyžádat polohu a stav telefonu.


Jednoduchý, ale s plnou výbavou.
Všechny osvědčené funkce v jednoduchém provedení.
Fotoaparát 2 MPix, budíky, připomínky, kalkulačka, svítilna, FM rádio, ale i Bluetooth, hlasový záznamník a další funkce. Můžete také poslouchat hudbu, čtené audioknihy nebo přehrávat videa. Paměť telefonu lze rozšířit pomocí MicroSD karty
Nabíjecí stojánek
a dlouhá výdrž na jedno nabití.
Stojánek je součástí balení, telefon tak můžete mít vždy připraven k použití na stejném místě. Baterie 2000mAh zaručuje dlouhou výdrž až 10 dní v pohotovostním režimu. Nemusíte tak mít strach, když si zapomenete nabíječku nebo když používáte telefon na cestách.

Dvě barevné kombinace
Klasická elegance
A830 je k dispozici ve dvou klasických barevných stylech. V červené a černé. Hlavní barva je vždy doplněna buďto černými, nebo stříbrnými prvky. Obrázky na pozadí jemného a kontrastního displeje můžete dle libosti měnit. Vyberte si z nabídky pozadí v menu telefonu, nebo použijte jakoukoli vlastní fotografii a přizpůsobte si vzhled displeje svému vlastnímu stylu.

Parametry
| Displej: | Typ: Barevný TFT Rozměry:3.5“ Rozlišení: 320 x 480 bodů |
| Rozměry a hmotnost: | Výška: 152 mm Šířka: 64 mm Hloubka: 14.5 mm Hmotnost: 129 g |
| Dostupné barvy: | Černo-stříbrná, Červeno-černá |
| Baterie a výdrž: | Typ: Li-Ion 2000 mAh Výdrž v pohotovostním režimu: až 7 dnů *) Výdrž při hovoru: až 6 hodiny*) |
| Paměť: | Paměť kontaktů v telefonu: 1000 Paměť na SMS: 1000 Paměť na odeslané SMS: Ano |
| Funkce: | SOS tlačítko: Ano SOS locator: Ano Budík: Ano Kalkulačka: Ano FM rádio: Ano Fotoaparát: Ano 2 Mpix (s interpolací, VGA snímač) Podpora SIM toolkit: Ano Podpora MMS: Ano Bluetooth: Ano (2.1) Foto kontakty: Ano Svítilna: Ano Přehrávač hudby, videa, záznamník a další Automatické nastavení přesného času Dálková správa telefonu (kontakty, připomínky, poloha a stav telefonu) |
| Vyzvánění: | Počet melodií: 8 Podpora vlastní melodie: Ano Vibrace: Ano |
| Vysílací frekvence: | 850/900/1800/1900 Mhz |
| Konektory a připojení: | Nabíjení a data: USB-C Sluchátka s handsfree: Jack 3,5 |
| Typ SIM karet: | 2x Nano SIM |
| Podpora paměťové karty: | micro SD/XC, až 512 GB |
| Jazyky: | CZ - SK - EN - DE - RU - UKR - PL - FR - HU |
| Obsah balení: | Telefon Aligator A830 Cestovní nabíječka Nabíjecí stojánek Návod k použití |
| SAR | SAR Body(10g) W/kg: 0,975 |
Související produkty