Tlačítkový telefon ALIGATOR A670 Senior + nabíjecí stojánek
Při nákupu na prodejně vám zdarma přehodíme SIM kartu, provedeme přenos kontaktů a nastavíme telefon podle vašeho přání.
Parametry
| Displej: | Typ: Barevný TFT Rozměry: 2.2“ Rozlišení: 220 x 176 bodů |
| Rozměry hmotnost: | Výška: 122 mm Šířka: 58.8 mm Hloubka: 13.3 mm Hmotnost: 85 g |
| Dostupné barvy: | Černá, Modrá, Červená |
| Baterie a výdrž: | Typ: Li-Ion 900 mAh Výdrž v pohotovostním režimu: až 14 dnů *) Výdrž při hovoru: až 6 hodiny*) |
| Paměť: | Paměť kontaktů v telefonu: 500 Paměť na SMS: 50 Paměť na odeslané SMS: Ano |
| Funkce: | SOS tlačítko: Ano SOS locator: Ano Budík: Ano Kalkulačka: Ano FM rádio: Ano Podpora SIM toolkit: Ano Svítilna: Ano Přehrávač hudby, videa, záznamník a další Zavěšení na poutko: Ano |
| Vyzvánění: | Počet melodií: Ano Vibrace: Ano |
| Vysílací frekvence: | 850/900/1800/1900 Mhz |
| Konektory a připojení: | Nabíjení a data: USB-C |
| Typ SIM karet: | 1x Normální SIM |
| Podpora paměťové karty: | microSD, až 512 GB |
| Jazyky: | CZ - SK - EN - DE - ES - FR - HU |
| Obsah balení: | Telefon Aligator A670 Cestovní nabíječka Nabíjecí stojánek Návod k použití |
| SAR | SAR Body(10g) W/kg: 0.141 SAR Head(10g) W/kg: 0.103 |
*) Skutečná výdrž telefonu je závislá na okolních vysílacích podmínkách a dalších vlivech okolí a může se od uváděných maximálních hodnot výrazně lišit.
Intuitivní a lehký telefon s fotoaparátem
Díky osvědčené koncepci splňuje A670 Senior všechny předpoklady pro příjemné a intuitivní ovládání, takže je jeho používání snadné i pro úplné začátečníky. Předností je přehledný velký displej a možnost využít všechny oblíbené funkce seniorských telefonů, včetně rádia nebo fotoaparátu.


SOS Locator
Tato nezbytná funkce seniorských telefonů nechybí ani u A670. SOS Locator je funkce, která při stisku SOS tlačítka odešle zprávu s polohou a nouzovou SMS na přednastavená čísla. Na cílových lelefonech se tato zpráva zobrazí i z odkazem na pozici v mapě. Pokud majitel telefonu kdekoli ztratí orientaci, stačí využít SOS funkce a jeho nejbližší budou ihned vědět, kde se právě nachází a že potřebuje jejich pomoc.
Foto kontakty pro snadné volání
Pro ještě snadnější ovládání, umožňuje telefon vytáčet čísla pomocí přiřazených fotografií. Stačí pak jedním stiskem tlačítka zobrazit seznam fotografí a jen si vybrat komu volat.
Velká tlačítka, ergonomické tvarování
Ergonomicky vyvážený tvar pro pohodlnou manipulaci s nízkou váhou 85g. S rozměry 121x59x14 mm padne přesně do ruky i lidem s nižší citlivostí a pohyblivostí prstů. Velká, hmatem odlišitelná tlačítka pomáhají k příjemnému používání telefonu.


Nabíjecí stojánek a dlouhá výdrž baterie
Oblíbený nabíjecí stojánek je součástí balení, svůj telefon tak můžete mít vždy připraven k použití na stejném místě. Spolehlivá baterie Li-on 900 mAh zaručí dlouhou výdrž telefonu na jedno nabití, v pohotovostním režimu je to až 360 hodin (tedy až 15 dní). Nemusíte tak mít strach telefon používat třeba na výletě, kde nebude k dispozici nabíječka.
Funkce a paměť
A670 má zabudovaný fotoaparát, budík, svítilnu, kalkulačku, Bluetooth nebo FM rádio. Pro vyzvánění je na výběr ze základní nabídky 5 melodií nebo lze nastavit melodii vlastní. Tam kde by hlasité vyzvánění rušilo, je k dispozici vibrace. Do paměti lze uložit až 500 kontaktů a pomocí podporované microSD karty lze interní paměť rozšířit o 32 GB a používat ji k přehrávání hudby nebo ukládání obrázků a videa.


Čistý a štíhlý design
A670 je k dispozici ve dvou barvách: černá a červená. Používejte svůj telefon snadno a jednoduše. Přejeme vám bezstarostné používání mobilního telefonu Aligator A670!
Související produkty