Tlačítkový telefon ALIGATOR A321 Senior + nabíjecí stojánek
Při nákupu na prodejně vám zdarma přehodíme SIM kartu, provedeme přenos kontaktů a nastavíme telefon podle vašeho přání.


Nový tlačítkový telefon
s praktickými funkcemi!
Velký přehledný displej a ergonomicky vyvážený tvar jsou výraznými přednostmi modelu A321. Výrazná, hmatem dobře rozlišitelná tlačítka napomáhají v ovládání i osobám se sníženou pohyblivostí prstů.
Praktická výbava a funkce
Telefon má všechny potřebné funkce, které vám velmi ulehčí život. Nejen budík, kalkulačku a svítilnu, ale podporuje i hudební soubory a FM rádio. Rozšířit základní pamět můžete pomocí MiscroSD karty. Pro vyzvánění je na výběr ze základní nabídky
6 melodií včetně vibrací. Z dalších praktických funcí stojí za zmínku například hlasité Hands-free, nebo mechanický zámek klávesnice, který je umístěn prakticky, na boku přístroje.


SOS Locator
Nepostradatelný pomocník především pro seniory. Záchranné tlačítko, které po stisku odešle automatickou SMS přednastaveným kontaktům, ve které zobrazí polohu telefonu na mapě. Kdekoli tak majitel ztratí orientaci nebo třeba zabloudí v lese, funkce SOS Locator dá jeho nejbližším ihned vědět, kde se nachází a že potřebuje jejich pomoc. SOS funkce lze využít i pro vyžádání polohy – schválené kontakty si mohou pomocí SMS vyžádat informace, kde se telefon (a majitel telefonu) zrovna pohybují.
Nabíjecí stojánek a dlouhá výdrž baterie
Oblíbený nabíjecí stojánek je součástí balení, svůj telefon tak můžete mít vždy připraven k použití na stejném místě. Spolehlivá baterie zaručí dlouhou výdrž telefonu na jedno nabití, v pohotovostním režimu je to až 240 hodin (tedy až 10 dní). Nemusíte tak mít strach telefon používat třeba na výletě, kde nebude k dispozici nabíječka.

Parametry
| Displej: | Typ: Barevný TFT Rozlišení: 160 x 128 |
| Rozměry a hmotnost: | Výška:122 mm Šířka: 55 mm Hloubka:14 mm Hmotnost: 73 g |
| Baterie a výdrž: | Typ: Li-Ion 650 mAh Výdrž v pohotovostním režimu: až 10 dnů *) Výdrž při hovoru: až 4 hodiny*) |
| Barvy: | Černá, bílá, červená |
| Paměť: | Paměť kontaktů v telefonu: 500 Paměť na SMS: 50 Paměť na odeslané SMS: Ano MMS zprávy: Ano |
| Funkce: | SOS funkce: Ano SOS locator: Ano Budík: Ano Kalkulačka: Ano FM rádio: Ano Podpora SIM toolkit: Ano Svítilna: Ano Přehrávač hudby, videa, záznamník a další |
| Vyzvánění: | Podpora vlastních vyzváněcích melodií Vibrace |
| Vysílací frekvence: | GSM: 850/900/1800/1900 Mhz |
| Konektory a připojení: | Nabíjení a data: USB-C Sluchátka s handsfree: Jack 3,5mm |
| Typ SIM karet: | 2x Normální SIM |
| Podpora paměťové karty: | microSD, až 32 GB |
| Jazyky: | Čeština, slovenština, angličtina, němčina, španělřtina |
| Obsah balení: | Telefon Aligator A321 Cestovní nabíječka Nabíjecí stojánek Návod k použití |
*) Skutečná výdrž telefonu je závislá na okolních vysílacích podmínkách a dalších vlivech okolí a může se od uváděných maximálních hodnot výrazně lišit.
Související produkty