LED pásek 9,6W 3000k, 4000k, 6500k IP20 - IP65
Ceny jsou za 1m
| Parametry | |
| Napájení | 12V |
| Materiál | PCB |
| Barva | bílá |
| Rozměr (mm) | 8x2,5x15000mm |
| Energetická třída | A++ |
| Krytí IP | IP20 - IP65 |
| Možnost stmívání | stmívatelný |
| Úhel svícení (°) | 120° |
| Životnost (hod) | 50000hod |
| Ra > | Ra > 90 |
| Typ LED | 3528 SMD |
| Svítivost (lm/LED) | 9lm/LED |
| Výkon (W/m) | 15m/bal |
| Výkon (W/m) | 9,6W/m |
| Modul (cm) | 2,5cm |
| Počet LED/m (ks) | 120LED/m |
Související produkty
Chladnička LORD R2 Výška: 85 cm
CZK 4999.00