Vrchem plněná pračka LORD W9 4.GN, Maximální náplň: 8 kg, 1300/min,
Pračky LORD nastavují nový standard v péči o vaše prádlo. Žádné zbytečné úsilí, pouze otočení kolečka na ten správný program. Pokud hledáte pračku, která vám vydrží léta a odvede tu nejlepší práci, značka LORD je pro vás tou správnou volbou.
Prodloužená záruka zdarma na 5 let. Více na stránce https://jistota.lord.eu/
Vrchem plněná pračka, Maximální náplň: 8 kg, Spotřeba vody: 48 l/cyklus, Spotřeba el. energie: 47 kWh/100 cyklů, Hlučnost při odstřeďování: 78 dB(A) re 1 pW, Maximální otáčky při odstředění: 1300/min, BLDC invertor motor, 16 pracích programů, Soft Opening, Dětská pojistka, Buben z nerezové oceli, 87,5 × 40,0 × 60,0 cm
Parametry
| Typ | volně stojící |
|---|---|
| Typ pračky | vrchem plněná |
| Výška | 87,5 cm |
| Šířka | 40 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Energetická třída | A |
| Displej | ano LCD |
| Hlučnost | 78 dB (odstřeďování) |
| Třída hlučnosti | C |
| Dětská pojistka | ano |
| Způsob ovládaní | tlačítka |
| Způsob umístění | volně stojící |
| Akustický indikátor | ano (lze vypnout) |
| Barva | bílá |
| Ochrana proti přetečení | ano |
| Odložení startu | až 24 hodin |
| Počet programů | 16 |
| Spotřeba el. energie za 100 cyklů | 47 kWh |
| Spotřeba vody | 48 l/ 1 cyklus |
| Typ motoru | BLDC invertorový |
| Barva - LED | bílá |
| Maximální náplň | 8 kg |
| Kapacita bubnu | 51 l |
| Maximální otáčky odstřeďování | 1300/min |
| Senzor pěny | ano |
| Třída účinnosti odstředění | B |
| Ukazatel zbývajícího času | ano |
| Vizuální indikátor | ano |
| Napětí | 220 - 240V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Pomalé otevírání bubnu | ano |
| Zastaveni bubnu v horní poloze | ano |
| Pára | ano |
Funkce pračky W9
Zjistěte, co vše získáte díky pořízení pračky W9 a jaké vychytávky vám ulehčí práci v domácnosti.
Pračka je v energetické třídě A
Jemné otevírání bubnu
Program Quick pro rychlé praní
Extra rinse pro citlivou pokožku
Parní praní
Tiché praní díky invertorovému motoru
Antivibrační boky
Odložený začátek praní až o 24 hodin
Dětský zámek
Inovativní buben pro ochranu prádla
16 programů praní
Praní vlny
Jemné otevírání bubnu

Funkce soft opening, tedy jemné otevírání bubnu, zabrání nepříjemnému vystřelení dvířek bubnu, známé z minulosti. Další užitečná funkce je zastavení dvířek bubnu vždy nahoře, čímž odpadne nepříjemné otáčení bubnu do té správné polohy s bubnem plným prádla. Pro váš klid je pračka Lord W9 vybavena ochranou proti přetečení, přepěnění a také kontrolou vyváženosti při odstřeďování.
Program Quick pro rychlé praní
Potřebujete zkrátit prací program a vyprat si co nejrychleji? Pak se vám bude zamlouvat program Rychlé praní, kterou naleznete na pračce pod označením Quick 15’. Program Quick 15’ je ideální pro chvíle, kdy nemáte času nazbyt a potřebujete zkrátit dobu praní. Díky programu Quick 15’ vyperete 2 kilogramy prádla za pouhých 25 minut při 40 stupních Celsia.
Extra rinse pro citlivou pokožku
Máte mimořádně citlivou pokožku? Při pracím cyklu, když zvolíte Extra rinse, přibude další máchání prádla, díky čemu zajistíte pro ochranu pokožky.
Parní praní
Pračka W9 disponuje speciálním programem, který využívá páru. Ta proniká hluboko do vlákna a účině tak eliminuje bakterie a choroboplodné zárodky, což ocení zejména alergici.

Tiché praní díky invertorovému motoru
Výhodou je nízká provozní hlučnost, dokonce můžete prát i v noci, aniž by to rušilo něčí spánek. Pračka je totiž vybavena BLDC invertorovým motorem, který se vyznačuje svou odolností a úsporností (23% úspora spotřeby el. energie na prací cyklus), ale i tichostí (více jak o 11% oproti uhlíkovým motorům), a to díky omezení vibrací a hluku. Navíc má motor mimořádně dlouhou životnost (10 let a více).
Díky kontrolnímu systému nevyváženosti pračka rovnoměrně a opakovaně rozloží prádlo uvnitř pračky. Tato funkce zajišťuje, že nehrozí nerovnoměrně rozložené prádlo, což běžně způsobuje hlučné klepání pračky při odstředění a navíc není možné dosáhnout maximálních otáček odstředění.

Antivibrační boky
Boční stěny díky své inovativní konstrukci nejsou jen designový prvek, ale především přispívají k tichému praní. Antivibrační boky poskytují větší stabilitu a snižují vibrace. Zesílená izolace pomáhá s regulací hluku pračky, aby bylo praní co nejtišší, dokonce i při odstřeďování.
Odložený začátek praní až o 24 hodin
Praní si naplánujte podle svého času, abyste stihli prádlo vyndat včas. Pračka W9 nabízí odložený start praní až o 24 hodin.
Dětský zámek
Občas se stane, že dítě na pračce něco nakliká, případně něco zmáčknete vy. Tohle vyřeší dětský zámek, který uzamkne ovládání, takže do vyprání nebo odemčení není možné změnit nebo přerušit program.
Inovativní buben pro ochranu prádla
Tvrdí se, že časté praní může poškodit oděv. Díky patentovanému systému našeho nerezového bubnu se nemusíte bát o své oblečení. Tato technologie účinně, ale přesto jemně a rychle, vypere všechny typy prádla. Dokonce i prádlo, které je intenzivně znečištěné. Buben pračky Lord W9 rozděluje vodu rovnoměrně, tak aby nedošlo k vytahování, mačkání nebo poškození prádla.
Vlna patří do pračky
Tedy v případě, že máte pračku Lord W9, která má program přizpůsobený pro péči o vlněné textilie nebo textilie z bohaté vlny, ať už jsou určené pro ruční praní nebo do pračky. Tento obzvláště jemný prací program zabraňuje nežádoucímu smršťování a žmolkovatění.
16 programů praní
Můj program
Cotton (Bavlna)
Sport
Odstřeďování
ECO 40_60
Syntetika
20 °C
Rinse & Spin (Máchání a odstředění)
Rychlý 45 min.
Mix
Dětské oblečení
Vlna
Quick 15‘ (Rychlý 15 min.)
Sport
Džínsy
Čištění bubnu
Parní praní
Lord, záruka kvality
Pro značku Lord hraje hlavní roli kvalita a dostupnost. Naše spotřebiče se vyrábí z nadstandardně kvalitních materiálů a neustále se inovují.
Právě proto můžeme nabízet 2letou záruku s dodatečným 3letým servisem na spotřebiče bez podmínek a zdarma.
Proč si pořídit pračku Lord W9
Když jsme v zakládali firmu Lord, řekli jsme si: „Chceme spotřebiče, které jsou konečně vyráběny poctivě, z poctivých materiálů a které díky tomu vydrží věky.”
Zkoumali jsme, co je příčinou poruch - a snažili jsme se odstranit vše, co může poruchy způsobit.
Už na počátku jsme se také rozhodli, že než do přebujelé byrokracie, budeme raději investovat do kvalitních materiálů v našich spotřebičích. To prodlužuje výdrž pračky W9.
Další částí naší filozofie bylo soustředit se se na užší portfolio v pračkách – ale u toho mála mít čas a prostor vychytat všechny „mouchy”, aby pračky mohly sloužit zákazníkům co nejdéle.
Díky kombinaci poctivého zkoumání příčin poruch, nadstandardních materiálů a soustředění se na málo produktů vám nabízíme u pračky Lord W9 záruku 2+3 roky bez podmínek a bez registrace a na vše.
Prodloužená záruka je uvedena přímo na záručním listu a není potřeba žádná dodatečná registrace.
Všimněte si, že pokud už někteří jiní výrobci nabízí delší záruku, nabízí ji jenom na ty části, které se obecně neporouchají, např. na motor. Nebo ji různě podmiňují např. registrací do 14 dní od nákupu. Na registraci ale většina zákazníku zapomene.
Ale kdyby se vám snad pračka Lord W9 přesto kdykoli v průběhu pěti let porouchala, přijede k vám co nejrychleji technik.
Práci technika, jeho dopravu a náhradní materiál máte zdarma.
Abyste mohli uplatnit nárok na opravu zdarma nebo výměnu zdarma, nesmíte si samozřejmě pračku sami poškodit.
Související produkty
Techwood TAN7055V parní tepovač
CZK 3990.00