Vestavná myčka nádobí 45cm, LORD D2 4.GN integrovaná
Myčky LORD – Pro dokonale čisté nádobí bez námahy
Vyberte si z naší široké nabídky, která zahrnuje volně stojící i vestavné modely. Myčky LORD disponují praktickými funkcemi, jako jsou rychlé programy pro úsporu času, tiché provedení pro klidný domov a dostatek prostoru i pro větší nádobí. Vsaďte na spolehlivost, úsporu a efektivitu. Myčky LORD zajistí vaše nádobí zářivě čisté a připravené k dalšímu použití jediným stiskem tlačítka. Prodloužená záruka zdarma na 5 let. Více na stránce https://jistota.lord.eu/
Vestavná myčka nádobí 45cm, Spotřeba vody na cyklus: 8 l, Spotřeba el. energie na 100 cyklů: 51 kWh, Hlučnost: 42 dB(A) re 1 pW, BLDC invertor motor, Kapacita: 10 jídelních sad ve 3 úrovních, Počet programů: 8, Automatické otevíraní dveří, Způsob ovládání: dotykové, AquaStop
Parametry
| Typ | vestavná |
|---|---|
| Výška | 81,5 cm |
| Šířka | 44,8 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Energetická třída | B |
| Hlučnost | 42 dB |
| Dětská pojistka | ano |
| Způsob ovládání | tlačítka |
| Vnitřní osvětlení | ano |
| Akustický indikátor | ano |
| Aquastop | ano |
| Automatické otevření dveří | ano |
| Indikátor nedostatku leštidla | ano |
| Indikátor nedostatku soli | ano |
| Odložení startu | až 24 hodin |
| Počet jídelních sad | 10 |
| Počet programů | 8 |
| Spotřeba el. energie za 100 cyklů | 51 kWh |
| Spotřeba vody | 8 l / 1 cyklus |
| Typ motoru | BLDC invertorový |
| Frekvence | 50 Hz |
| Napětí | 220 - 240V |
Myčka nádobí LORD D2 4.GN
Můžete vybírat z 8 základních programů. Hodit se bude třeba rychlé mytí na 45 °C, či naopak intenzivní mytí na 65 °C. Nechybí ani ekonomický program, který vaše nádobí umyje při 50 °C. Zvolit můžete také funkci pro předmytí nádobí.
Pokud nemáte žádné zvláštní požadavky, stačí jednoduše zvolit automatický program. Ten díky speciálním senzorům dokáže posoudit míru zašpinění nádobí. Dle toho zvolí ideální teplotu v rozmezí 55 až 65 °C. Zároveň spotřebuje jen takové množství vody, jaké je potřeba k perfektnímu umytí.
Myčka se zvládne sama zapnout třeba v noci
Začátek mytí si pomocí displeje můžete odložit až o 24 hodin. Myčka se tak sama zapne třeba v noci nebo když jste v práci. A jak poznáte ukončení programu? Spotřebič jej signalizuje zvukovým signálem.
Nehodám především ve vaší nepřítomnosti zabrání funkce AquaStop. Jde o mechanismus, který dokáže vaši domácnost ochránit před vytopením v případě poruchy spotřebiče či problému s přívodní hadicí.
Myčka LORD D2 je vybavena BLDC invertorovým motorem. Mezi jeho výhody patří výjimečná odolnost a úspornost, a to díky moderní bezuhlíkové technologii. Nemusíte se bát ani zbytečného hluku a vibrací. Hlučnost myčky je totiž jen 42 dB.
Několik důležitých údajů k myčce LORD D2
Energetická třída: B
Spotřeba vody: 8 l/ 1 cyklus
Spotřeba elektřiny: 51 kWh/ 100 cyklů
Hlučnost: 42 dB
Kapacita: 10 jídelních sad
Programy
- Rychlé mytí 45 °C
- Intenzivní 65 °C
- Sklo 50 °C
- Univerzální 55 °C
- Ekonomický 50 °C
- Auto 55–65 °C
- 90 minut 60 °C
- Předmytí
Výhody myčky LORD D2
Uvnitř myčky je místo pro 10jídelních sad. Nádobí se vkládá do 3 úrovní. Díky příborové zásuvce budou vaše příbory vždy dokonale umyté, navíc v myčce zůstane více místa pro větší nádobí. Začátek mytí si můžete odložit až o 24 hodin. Funkce AquaStop, kterou myčka disponuje, dokáže ochránit vaši domácnost před vytopením v případě poruchy spotřebiče. Hlučnost myčky je jen 42 dB, a tak se nemusíte bát nadměrného hluku.
Praktický automatický program šetří energii i vaše peníze
Automatický program dokáže pomocí speciálních senzorů zhodnotit, jak moc je vaše nádobí špinavé. Po téhle analýze zvolí ideální teplotu a spotřebuje jen takové množství vody, které je nezbytné pro dokonalý výsledek.