Stolní myčka nádobí, LORD D5-02
Myčky LORD – Pro dokonale čisté nádobí bez námahy
Vyberte si z naší široké nabídky, která zahrnuje volně stojící i vestavné modely. Myčky LORD disponují praktickými funkcemi, jako jsou rychlé programy pro úsporu času, tiché provedení pro klidný domov a dostatek prostoru i pro větší nádobí. Vsaďte na spolehlivost, úsporu a efektivitu. Myčky LORD zajistí vaše nádobí zářivě čisté a připravené k dalšímu použití jediným stiskem tlačítka. Prodloužená záruka zdarma na 5 let. Více na stránce https://jistota.lord.eu/
Stolní myčka nádobí, Spotřeba vody na cyklus: 6,5 l, Spotřeba el. energie na cyklus: 0,613 kWh, Hlučnost: 49 dB(A), Kapacita: 6 jídelních sad, Počet programů: 6, Způsob ovládání: tlačítka, Nerezový mycí prostor, AquaStop, Barva: bílá
Parametry
| Typ | volně stojící |
|---|---|
| Výška | 43,8 cm |
| Šířka | 55 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Energetická třída | F |
| Hlučnost | 49 dB |
| Způsob ovládaní | tlačítka |
| Způsob umístění | volně stojící |
| Aquastop | ano |
| Barva | bílá |
| Indikátor nedostatku leštidla | ano |
| Indikátor nedostatku soli | ano |
| Odložení startu | až 24 hodin |
| Počet jídelních sad | 6 |
| Počet programů | 6 |
| Spotřeba el. energie za 100 cyklů | 62 kWh |
| Spotřeba vody | 6,5 l / 1 cyklus |
| Napětí | 220 - 240V |
| Frekvence | 50 Hz |
Myčka nádobí LORD D5
Uspořádání vnitřního prostoru myčky zaručuje, že všech 6 jídelních sad bude dokonale umytých.
Spotřebič spadá do úsporné energetické třídy F a je tak schopen vám ušetřit nemalé finanční náklady během svého provozování. Navíc při mytí nádobí pracuje velmi tiše, její hlučnost nepřesahuje hodnotu 49 dB.
Její úsporné rozměry oceníte všude, kde je méně místa jako jsou menší byty, na chalupě nebo ve firmě. Myčka je vybavena systém samočistícího filtru s dvojitým vlnitým filtrem.
Několik důležitých údajů k myčce LORD D5
Energetická třída: F
Spotřeba vody: 6,5 l
Spotřeba elektřiny: 61 kWh/100 cyklů
Hlučnost: 49 dB
Kapacita: 6 jídelních sad
Programy
Intenzivní 70 °C
Univerzální 60 °C
Eco 50 °C
Rychlé 65 °C, 30 min. 40 ° C
Sklo 45 °C
5 let záruka zdarma
Na všechny spotřebiče značky Lord je v České republice poskytována záruka 5 let zdarma.
Prodloužená záruka je uvedena přímo na záručním listu a není potřeba žádná dodatečná registrace.
Související produkty